Opis 8. i 9. kolejki

10 czerwca rozegraliśmy nasz 8. mecz w lidze. Naszym przeciwnikiem była Rotavia Nieporęt. Od razu przejęliśmy inicjatywę nad spotkaniem. Już w 9 minucie obejmujemy prowadzenie. Michał Kado podaje do Pawła Skrzecza, który mija jednego rywala i nie daje szans bramkarzowi gości po finezyjnym strzale. W 15 minucie Mateusz Mańk jest faulowany w polu karnym, sędzia wskazuje na „wapno”. Mateusz Zając pewnie wykorzystuje rzut karny i mamy 2:0. Kwadrans później ponownie Mateusz Zając zdobywa bramkę, silny strzał „przerywa” ręce bramkarza Rotavi. W 37 minucie Patryk Turek obsługuje Mateusza Mańka dokładnym podaniem, a nasz napastnik strzela do pustej bramki. Do przerwy wynik 4:0. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Dalej atakujemy na bramkę Rotavi. W 49 i 55 minucie dwie bramki strzela Mateusz Mańk. Asystentem przy piątej bramce był Mateusz Zając, a przy szóstej Patryk Grzeszczak. Ostatnia bramka wymaga wielkich braw dla naszego zawodnika, piękny strzał z 20m wpada pod poprzeczkę. Drużyna zagrała dobry mecz, wszystko wyglądało jak miało wyglądać.

Dąb Wieliszew 6:0 (4:0) Rotavia Nieporęt

Bramki: 3x Mańk, 2x Zając, Skrzecz (asysty 2x, Mańk, Kado, Grzeszczak, Zając, Turek)

Dąb wystąpił w składzie: 82 ANDRZEJ WOSZCZYŃSKI (1 MAKSYMILIAN GOŚ), 10 JAKUB GAJOWNICZEK (96 MATEUSZ CHUDORLIŃSKI), 5 PATRYK GRZESZCZAK, 20 DOMINIK JACKIEWICZ, 16 MICHAŁ KADO (13 BARTŁOMIEJ KRAKOWIAK), 15 HUBERT KAMIŃSKI, 24 MATEUSZ MAŃK (19 BARTOSZ ZAŁUSKI), 8 PAWEŁ SKRZECZ, 30 PATRYK TUREK (18 MACIEJ FRĄCKOWIAK), 14 MACIEJ WALEWSKI (7 KAMIL OLEJNIK), 23 MATEUSZ ZAJĄC

14 czerwca rozegraliśmy przedostatni mecz w ramach II ligi okręgowej. Naszym przeciwnikiem był lider naszej grupy czyli Mewa Krubin. Nic nie zapowiadało złego scenariusza. Od początku ruszyliśmy do przodu. Już w 5 minucie Michał Kado był faulowany w polu karnym. Do „11” podszedł Mateusz Zając, którego strzał obronił bramkarz gości. Szybko się pozbieraliśmy i już w 9 minucie Maciej Walewski po podaniu Mateusza Mańka zdobywa gola. Od tego czasu coś złego stało się z naszą drużyną. Błędy indywidualne spowodowały utratę 4 bramek. Mewa okazała się skuteczna i bezlitosna, co spowodowało naszą porażkę.

Mewa Krubin 4:1 (2:1) Dąb Wieliszew

Bramka: Walewski (asysta Mańk)

Dąb wystąpił w składzie: 82 ANDRZEJ WOSZCZYŃSKI (1 MAKSYMILIAN GOŚ), 80 KONRAD GODZINA (96 MATEUSZ CHUDORLIŃSKI), 5 PATRYK GRZESZCZAK, 21 DOMINIK JACKIEWICZ, 16 MICHAŁ KADO, 15 HUBERT KAMIŃSKI, 24 MATEUSZ MAŃK, 8 PAWEŁ SKRZECZ, 30 PATRYK TUREK, 14 MACIEJ WALEWSKI (10 JAKUB GAJOWNICZEK), 23 MATEUSZ ZAJĄC