Wygrana z WAPN

21 czerwca rozegraliśmy nasz ostatni mecz w lidze. Stawką spotkania było 3 miejsce. Wiadomo było, że porażka czy remis skutkuje tym, że zostaniemy na 5 miejscu. Determinacja i koncentracja sprawiły, że udało nam się osiągnąć cel.

Jednak już w 12 minucie po akcji gości tracimy bramkę. Drużyna z Warszawy żwawiej weszła to w spotkanie. W kolejnych minutach sytuacji sam na sam nie wykorzystał napastnik WAPN'u. Przebudzenie nadeszło w 39 minucie. Po rzucie rożnym obrońca gospodarzy wybija piłkę, która trafia na 16 metr wprost pod nogi Mateusza Mańka. Nasz napastnik ukierunkował sobie piłkę i oddał strzał, którego nie był w stanie obronić bramkarz przeciwnika. Wynik do przerwy 1:1.

Po przewie gra była bardziej wyrównana. W 61 minucie Mateusz Mańk podaje na skrzydło do Mateusza Zająca. Nasz obrońca (!) oddaje atomowy strzał z 20 m. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 1:2. Niestety kilka minut później gospodarze wykorzystują nieporozumienie naszej obrony z bramkarzem i napastnik WAPN'u doprowadza do wyrównania. Po straconej bramce nasza drużyna wzięła się wyraźnie do roboty. Dopiero w 78 minucie wychodzimy na prowadzenie. Patryk Turek oddaje strzał z 40 metrów (!). Silny strzał kompletnie zaskoczył bramkarza, który mógł już wyjmować piłkę z siatki. 3 minuty później kolejna bramka. Trzech naszych zawodników wychodzi z kontrą przeciwko obrońcy i bramkarzowi gospodarzy. Mateusz Zając podaje do Mateusza Mańka, który zdobywa drugiego gola. Podsumowując, zagraliśmy dobry i ładny mecz. Krócej i lepiej nie można tego sformułować. Niedługo pojawi się podsumowanie sezonu.

WAPN 2:4 (1:1) Dąb

Bramki: 2x Mańk, Zając, Turek (as. Mańk, Zając)

Dąb wystąpił w składzie:

1 MAKSYMILIAN GOŚ
80 KONRAD GODZINA
5 PATRYK GRZESZCZAK
20 DOMINIK JACKIEWICZ
16 MICHAŁ KADO
15 HUBERT KAMIŃSKI
24 MATEUSZ MAŃK
8 PAWEŁ SKRZECZ
30 PATRYK TUREK