Podsumowanie sezonu

Wczorajszym meczem zakończyliśmy sezon 2014 (jesień).Końcowa tabela przedstawia się tak:

Nasz zespół zajął 3 miejsce (5 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki), zdobyliśmy 14 goli, straciliśmy 15.

Najlepsi strzelcy:

1. Mateusz Mańk - 6 goli
  2. Paweł Bańkowski, Karol Laube, Kamil Olejnik - 2 gole
  3. Daniel Chrzanowski, Michał Kado - 1 gol

Najlepsi asystenci:

1. Patryk Grzeszczak, Paweł Skrzecz - 2 asysty
  2. Patryk Turek, Daniel Chrzanowski, Kuba Ruśniak, Mateusz Mańk, Michał Kado - 1 asysta

Czasy gry:

1. Mateusz Mańk - 800 minut
  2. Daniel Chrzanowski - 775 minut
  3. Paweł Skrzecz - 760 minut

Najładniejszą bramkę zdobył Paweł Bańkowski bezpośrednio z rzutu wolnego w meczu z Rotavią Nieporęt. Najlepsze mecze rozegraliśmy na wyjazdach, zwycięstwa 1:0 w Łochowie i Kobyłce. Najgorszy mecz rozegraliśmy z Mewą Krubin (0:3). W prawdzie nasz cel nie został osiągnięty, czego głównym powodem były odejścia dwóch kluczowych zawodników. Mimo, że osiągnęliśmy tylko plan minimum, jesteśmy zadowoleni z końcowego rezultatu. Dwa ostatnie mecze pokazały, że gramy coraz lepiej, widać duży progres. Wysoka frekwencja na treningach i duże zaangażowanie większości zawodników pozwala wierzyć, że w następnym sezonie osiągniemy nasz cel. Tak więc myślę, że wyciągniemy wnioski z tego sezonu i wyeliminujemy błędy.

Cieszy także dobra współpraca na linii trener-zawodnicy-rodzice oraz atmosfera w drużynie. Na najbliższym treningu zostanie ustalona dokładna data "klubowego zakończenia sezonu".