Falstart na rozpoczęcie sezonu

W meczu inauguracyjnym nasz zespół zmierzył się z drużyną Mazura Radzymin. Z różnych przyczyn pojechaliśmy na to spotkanie bez dwóch kluczowych zawodników, których brak można było odczuć na boisku.

Pierwsze 20 minut to głównie walka w środku boiska i tzw. badanie przeciwnika. W 26 minucie po nieporozumieniu obrońców tracimy pierwszą bramkę. Kilka minut później Michał Kado strzela gola do pustej bramki po indywidualnej akcji. Tworzymy jeszcze dwie dobre okazje, niestety żadna z nich nie została zamieniona na gola. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1.

Drugą połowa to całkiem inna historia. W 50 minucie Mazur zdobywa bramkę na 2:1 z rzutu rożnego. Oba zespoły prowadzą bardziej otwartą grę. Niestety nie wykorzystujemy swoich szans ze stałych fragmentów gry. W 73 minucie tracimy bramkę po kontrze przeciwników, a w doliczonym czasie jeszcze dwie. Roztargnienie i błędy indywidualne przesądziły o wysokiej porażce.

Mazur Radzymin 5:1 (1:1) Dąb Wieliszew