Dąb wygrywa w Łochowie!

7 września o godzinie 11:00 został rozegrany mecz ŁKS Łochów-Dąb Wieliszew. Stan boiska bardzo dobry, temperatura 27 stopni. Do Łochowa pojechaliśmy w niekompletnym składzie, co nie zmieniło naszego nastawienia na dzisiejszy mecz. Już w 8 minucie mogliśmy objąć prowadzenie. Sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Kuba Ruśniak, pomylił się o 10cm. Kilkanaście minut później, Daniel Chrzanowski wypuszcza Kubę Ruśniaka na wolne pole. Niestety strzał naszego napastnika został obroniony, a bramka z dobitki Kamila Olejnika nie została uznana z powodu spalonego. Do 62 minuty gra toczyła się głównie w środku boiska. Obrona złożona z Pawła Bańkowskiego, Michała Kado, Adriana Musińskiego oraz Pawła Skrzecza nie popełniała karygodnych błędów. Jedynie raz zdarzyło się, że Patryk Kado musiał interweniować w sytuacji jeden na jednego. W 62 minucie nastąpiła-jak okazało się później-najważniejsza akcja tego meczu. Klepka Macieja Walewskiego z Kubą Ruśniakiem, ruch bez piłki tego pierwszego oraz świetne wyjście na wolne pole Kamila Olejnika + podanie Kuby Ruśniaka zakończyło się bramką. Pod koniec meczu Mateusz Mańk zagrał do Patryka Turka, który "uruchomił" na skrzydle Daniela Chrzanowskiego-akcja ta mogła zakończyć się bramką, jednak sędzia niesłusznie odgwizdał spalonego. To jedyna błędna decyzja arbitra w tym meczu. Do Wieliszewa wracamy z 3pkt. Czekamy na inne wyniki w naszej grupie. W meczu zagrali także: Patryk Grzeszczak, Norbert Kozak, Piotrek Wojtyński.

Bramki: 62' Olejnik (as. Ruśniak).